skip to Main Content
00989123016416 info@ayaran-trading.com
صادرات آلبالو

آلبالو میوه ترش مزه و سرخ رنگ بومی جنوب غرب آسیا و اروپا است. آلبالو یکی از میوه های فصل تابستان است که هم تازه خورده می شود و هم از آن در تهیه انواع دسرها، شربت و شیرینی ها و غذاها استفاده می کنند و غنی از ویتامین ها به خصوص ویتامین C، انواع آنتی اکسیدان ، منیزیم، پتاسیم و مس است. آلبالویی برای خوردن خوب است که رسیده و تازه باشد علامت رسیدگی آن رنگ آن است که کاملا قرمز و درخشان باشد.

آلبالو حاوی آنتی‌اکسیدان‌های شگفت‌انگیزی است؛ آلبالو باعث کاهش التهاب، پیشگیری از نقرس و آرتروز و دیگر بیماری‌های حاصل از التهاب که به بدن شما صدمه می‌زنند، می‌شود. این میوه‌ی خوشمزه‌ی تابستانی یک ضددرد فوق‌العاده قوی نیز می‌باشد.آلبالو‌ غنی از فیبر‌های غذایی است. فلاونون و فلاونول‌های موجود در آلبالو از قلب، عروق خونی و دستگاه گردش خون شما محافظت می‌کنند.

صادرات آلبالو

شهرستانهاي مشهد، تربت جام، چناران، بينالود و نيشابور شهرستانهاي عمده توليد كننده آلبالو در استان خراسان هستند.در بسیاری از استان‌های دیگر کشور از جمله لرستان، تهران، همدان، کردستان و سمنان محصول زیادی تولید می شود.

بر اساس آمار منتشر شده توسط سازمان فائو کشور روسیه با تولید 239 هزار تن آلبالو در سال اولین کشور بزرگ تولید کننده این میوه در جهان می باشد. بعد از روسیه ، کشورهای لهستان و ترکیه هر کدام با تولید 194 هزار تن و 192 هزار تن در رتبه های دوم و سوم قرار دارند. ایران نیز با تولید 94 هزار تن آلبالو ششمین کشور بزرگ تولید کننده این محصول می باشد.

شرکت بازرگانی سیراف هم اکنون در زمینه خرید و فروش انواع میوه همچون سیب درختی، انار، کیوی، انگور، شلیل، هلو، انجیر، توت فرنگی، هندوانه ،خربزه، طالبی، گیلاس، آلبالو، زردآلو، به، خرمالو،  … به تمامی کشورها در حال فعالیت است. در صورت نیاز به سیب درختی صادراتی،  انار صادراتی،کیوی صادراتی، انگور صادراتی، شلیل صادراتی، هلو صادراتی،انجیر صادراتی، هندوانه صادراتی، توت فرنگی صادراتی ، خربزه صادراتی، طالبی صادراتی، گیلاس صادراتی، آلبالوصادراتی، زردآلو صادراتی،خرمالو صادراتی، به صادراتی و … با ما تماس بگیرید.

Email: sirafmarine@gmail.com                     Iran Office: 00989123016416                       Dubai Office : 00971553322733

Address: Siraf Marine Services.LLC Suite NO 136 Al Khaleej Road Hamriyeh Port Customs BLDG, POBox : 122025 Dubai,UAE Tel : +9714 3442511

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

امتیاز ما
Back To Top
مکالمه از طریق واتساپ (Contact Us By WhatsApp)